KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11446010
nr 1144 6010
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Vesuvius utbrott sett från Neapel, 45x65 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:51:48
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)